Menu Zamknij

ZOSTAŃ OLIMPIJCZYKIEM – Dzień Otwarty w Akademii Olimpii Elbląg!

Kończąc Olimpijskie Wakacje Piłkarskie ogłaszamy nabór do najmłodszych roczników

Jesteśmy największą Akademią na Warmii, Mazurach i Żuławach.

Posiadamy najwyższy Certyfikat PZPN – ZŁOTĄ GWIAZDKĘ i coraz więcej naszych wychowanków gra na poziomie centralny w Olimpii oraz innych Klubach. Interesują się naszymi zawodnikami Kluby z Ekstraklasy więc warto spróbować, a może piłka to droga dla Twojego dziecka, która pomoże nauczyć się systematyczności oraz spełnić marzenia.

Zaczyna się już rok szkolny i wielu rodziców szuka zajęć dla swoich dzieci w związku z bardzo dużym zainteresowaniem zapisami do Akademii Olimpii Elbląg 31 sierpnia (ŚRODA) przewidziany jest DZIEŃ OTWARTY w rocznikach od 2010 do 2017 oraz dziewczynkach (roczniki 2015 i 2016). Każdy rocznik trenuje osobno i jest podzielony na mniejsze grupy. Jest nas wielu, a może być jeszcze więcej. Czkamy na Ciebie !!!

Dla roczników 2010-2017 oraz dziewczynek przewidziane są zajęcia treningowe wraz z Zawodnikami I i II zespołu oraz rocznika 2006 zakończone niespodzianką. Zapraszamy w strojach i butach sportowych na zajęcia.

Będzie konieczność podpisania zgody na zajęcia i potwierdzenia, że dziecko jest zdrowe, więc niezbędny jest Opiekun Prawny.

Jeśli trenerzy będą widzieć predyspozycję do zajęć piłkarskich w naszym Klubie to będzie możliwość uzyskania informacji i zapisania się do Akademii.

Spotykamy się o godz. 17.00, aby dopiąć formalności na boiskach treningowych przy ul. Moniuszki 29 (wejście od strony Moniuszki i Kościuszki)

Zajęcia rozpoczną się od godz. 17.30

GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: