Menu Zamknij

#ZOSTAŃWDOMU i #TRENUJZOLIMPIĄ

Trenerzy naszej Akademii zdążyli już trochę zatęsknić za wspólnymi zajęciami z podopiecznymi, a że wyjątkowe okoliczności wymagają wyjątkowych rozwiązań, to postanowili przygotować dla Was sesję treningową przed obiektywem kamery!

Od wtorku do piątku (24-27.03) o godzinie 17:00 będziemy publikować kilkudziesięciominutowe filmy z udziałem trenerów dla grup: Skrzat, Żak, Orlik oraz Młodzik.

Wszystkie ćwiczenia wykonacie bez żadnego problemu w swoich domowych zaciszach, przy użyciu piłki oraz innych dodatkowych przedmiotów, które z pewnością każdy z Was posiada.

Jutro (wtorek) opublikujemy zajęcia dla Skrzatów, które poprowadzi trener Tomasz Sambor wraz ze swoim pomocnikiem Olafem! Obecność rodziców obowiązkowa 😉

Widzimy się jutro!

#ZOSTAŃWDOMU i #TRENUJZOLIMPIĄ!

Trenerzy naszej Akademii zdążyli już trochę zatęsknić za wspólnymi zajęciami z podopiecznymi, a że wyjątkowe okoliczności wymagają wyjątkowych rozwiązań, to postanowili przygotować dla Was sesję treningową przed obiektywem kamery! 🎥 Od wtorku do piątku o godzinie 17:00 🕔 będziemy publikować kilkudziesięciominutowe filmy z udziałem trenerów dla grup: Skrzat, Żak, Orlik oraz Młodzik 👈 Wszystkie ćwiczenia wykonacie bez żadnego problemu w swoich domowych zaciszach, przy użyciu piłki oraz innych dodatkowych przedmiotów, które z pewnością każdy z Was posiada. Jutro (wtorek) opublikujemy zajęcia dla Skrzatów, które poprowadzi trener Tomasz Sambor wraz ze swoim pomocnikiem Olafem! Obecność rodziców obowiązkowa 😉 Widzimy się jutro! 👊

Gepostet von Olimpia Elbląg am Montag, 23. März 2020