Menu Zamknij

ZWYCIĘSTWO W DOBRYM STYLU (forBET IV Liga)

Efektownym zwycięstwem zakończyło się niedzielne spotkanie rezerw Olimpii Elbląg. Zespół Karola Przybyły zwyciężył 4:1 nad Mamrami Giżycko, tym samym zamazał plamę po ostatniej porażce na stadionie w Iławie. Ozdobą tego meczu było kapitalne trafienie Mateusza Szmukały w doliczonym czasie drugiej połowy.

Lekko, łatwo i przyjemnie nie było. Na pewno pierwsza połowa w naszym wykonaniu była lepsza, w drugiej niepotrzebnie daliśmy się zepchnąć do tyłu. Szkoda, że wcześniej nie udało nam się wykorzystać jednej z kilku sytuacji, bo mogliśmy ten mecz zamknąć już w pierwszej połowie. Trochę niepokoju wprowadziła ta stracona bramka. Ogólnie jesteśmy zadowolenia, ale wiemy też nad czym mamy dalej pracować.

– podsumował w rozmowie z portEl.pl trener Karol Przybyła.